Polski

  Nasze produkty zostały zaprojektowane po to, aby wnieść doskonałą jakość, technologię i wygodę do życia naszych klientów.

  Aby zapewnić wysoki standard naszych produktów, dołączamy do nich ograniczoną gwarancję, w ramach której klient korzysta z określonych praw. Warunki gwarancji mogą się różnić w zależności od produktu. Nasza gwarancja nie ma wpływu na inne prawa, które mogą przysługiwać użytkownikowi w zależności od lokalnie obowiązujących przepisów.

  Kliknij poniższą tabelę, aby wyświetlić warunki gwarancji zakupionego produktu. W mało prawdopodobnym przypadku usterki naszego produktu, należy najpierw skontaktować się z dystrybutorem/sklepem, w którym został zakupiony produkt. Gdyby nie było możliwe uzyskanie pomocy w ten sposób, należy skontaktować się z naszym zespołem ds. wsparcia technicznego, który udzieli odpowiednich wskazówek i informacji.

  W wypadku konieczności zwrotu produktu w ramach gwarancji, należy skontaktować się z naszym zespołem ds. wsparcia technicznego, który przydzieli numer zgłoszenia lub numer potwierdzenia przyjęcia towaru (RMA) i poinformuje o dalszych czynnościach.

  Ogólne informacje dotyczące gwarancji:

  KATEGORIA PRODUKTU PRODUKT GWARANCJA
  Elektronika użytkowa Systemy dźwięku
  Gramofony
  Urządzenia audio do iPoda
  2 lata, ograniczona
  Akcesoria do elektroniki użytkowej Słuchawki douszne
  Słuchawki nauszne
  Słuchawki bezprzewodowe
  Słuchawki Hi-Fi
  2 lata, ograniczona
  Dyski optyczne Nagrywarka Blu-Ray 2 lata, ograniczona
  Dyski flash Dyski USB 2 lata, ograniczona
  Karty flash Karty SD i SDHC
  Karty Micro SD i SDHC
  2 lata, ograniczona
  Taśmowe nośniki danych Kasety audio
  Kasety VHS
  Kasety do kamer cyfrowych
  Dożywotnia, ograniczona
  Optyczne nośniki danych Dyski CD
  Dyski DVD
  Dyski Blu-Ray
  Dożywotnia, ograniczona